مقایسه دو عشق
موضوع: شنبه 1 آبان 1389 08:45 ق.ظ
سلام
امروز دلم گرفت .خوب منم آدمم.برا خودم دل دارم برا خودم آرزو دارم .هرچند جنس آرزو هام یه کم متفاوته با بعضیای دیگه.اگه بهتون بگم فکر میکنید قاطی هستم.یا خیلی جو گیرم یا خیلی تند و فشاری.
ولی با این افکار و نظرات دیگران من از آرزوهام دست بر نمیدارم.بزارید آرزوی یکی رو با خودم مقایسه کنم.
پسره نشسته تو خونشون ، حس درس نیست حس بیرون رفتن نیست ، خونواده مهمونی تشریف دارند ، خوب چه گزینه ای بهتر از اینترنت؟ چت روم یاهو شاید هم محیط های دیگه و بعدش هم شروع اونچیزهایی که هممون میدونیمشون.اسمت چیه؟شهرت کجاست؟چند سالته؟چه خبر و از این حرفای چتی....
بعد چی میشه با یکی دوست میشه که خیلی با عقایدش موافقه.قصد خلاف شرع نداره ها فقط دوستی.آخر سر هم با هم قرار میزارند که فردا هم باشند.باز فردا میشه و صحبت های دیروز یه کم خودمونی تر ادامه پیدا میکنه و البته در مورد مسائل خونواده گی هم تبادل نظر میشه.

و فردا هم همینطور...
بالاخره پسره قصمه یه شماره تلفنی میده و یکی میگیره.چند کلام که اشکال نداره(اینطور میگن ولی داره)صحبت از این جا و اونجا و درس و اینا.(دوران جوانی است و صد هزار سودای داغ)
و نتیجه اینکه هر دوشون ارزو میکنند یه روز رو با هم بگذرونند و در شرایط خاص آرزوشون اینه که همیشه با هم باشند.هر چند اشکالات هم دیگه رو میدونند ولی دوست دارند با هم باشند.دختره میدونه که پسره اهل نماز و اینا نیست و متقابلا پسره هم میدونه که دختره درس خون نیست و ... که همه ملتفتید.
حالا آرزوی من چیه؟
من هم عاشق یکی شدم.خیلی هم دوسش دارم.میدونم که اونم منو دوست داره.آخر بامرامیه.خیانت و اینا تو کارش نیست و میدونم تا آخر آخر آخر باهام هست.(بعضی از دوستان از اینجا به بعد رو نمیخونند یحتمل)
خوب دست خودم نیست نمیتونم نگم.بزار همه بدونند که چقد خاطر خواهش شدم.صاحب همه چی اونه.همه خوبیا رو داره.تو آسمونا که نیست تو زمین داره با منو تو زندگی میکنه.منو تو رو میبینه و دوسمون دارهومیخواد ما ها رو کنارش داشته باشه.بهمون افتخار کنه و بگه این مال منه.این کمکم میکنه ولی افسوس و صد افسوس.....

حالا عشق من به امام زمانم قشنگ تره یا عشق پسر قصه ما به یه دختر ؟؟؟
کودوم مقدس تره؟
کودوم آخر عاقبت درس حسابی داره؟
کودومشون رو باید ستود؟
پس چرا نمیتونیم به اندازه پسره تو قصه اماممون رو دوست داشته باشیم و همش تو فکرش باشیم؟
به اشتراک گذاری:
ارسال به: داغ کن - کلوب دات کام دنباله

بازدید : مرتبه
نوشته شده توسط محمدرضا | لینک ثابت | شما هم عاشقید؟ ()Copyright - ghest.mihanblog.com